Poznaj Nasz Zespół

Zapoznaj się z naszym zespołem, który oferuje spersonalizowaną i ekspercką obsługę. Specjalizujemy się w dziedzinie nieruchomości, ale przede wszystkim jesteśmy Twoimi partnerami w procesie znalezienia idealnej nieruchomości lub efektywnego sprzedania obecnej.

Karol Madej​

CEO, funder, pośrednik, fliper, inwestor Szanowni Państwo, jako prezes i założyciel Flow Apart, chciałbym serdecznie zaprosić Was do wspólnego inwestowania. Osobiście dbam o to by każda inwestycja była dla Państwa czymś wyjątkowym, stąd nasze hasło “Be a part of something special”. Stawiamy na długoletnią współpracę z naszymi inwestorami i partnerami biznesowymi. Zależy nam, by każda ze stron była usatysfakcjonowana ze współpracy. Zarówno pod względem kultury przeprowadzenia inwestycji jak i z osiągniętego zysku. Osobiście posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu projektami budowlanymi. Od dekady jestem aktywnym pośrednikiem, inwestorem, fliperem i uznanym szkoleniowcem, na rynku nieruchomości. Moje doświadczenie i wiedza są do Państwa dyspozycji.

Grzegorz Włodarczyk

Finanse i ubezpieczenia
Grzegorz Włodarczyk to założyciel i kierownik Firmy Finanse Ubezpieczenia, oferującej szeroką gamę usług finansowych i ubezpieczeniowych. Ma ponad 18 lat doświadczenia w branży w oferowaniu kredytów gotówkowych i hipotecznych. Specjalizuje się w pośrednictwie kredytów hipotecznych. Pełnił rolę konsultanta ds. planowania finansowego w Prudential Polska (obecnie PRU), co umożliwia oferowanie nie tylko profesjonalizmu i zaangażowania, ale również usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór polis majątkowych, komunikacyjnych i podróżnych od licznych towarzystw ubezpieczeniowych. Firma oferuje także kredyty dla osób indywidualnych, pożyczki pozabankowe, kredyty firmowe, leasing oraz możliwość wyboru najlepszych ofert finansowych z wielu banków i instytucji finansowych w jednym miejscu.

Tomasz Błaszczak

Inwestor, fliper, fundusz inwestycyjny
Tomek od 2008 roku zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości w Polsce oraz za granicą. Tomek jest jednym z inwestorów pasywnych w Flow Apart. Dodatkowo świadczy dla naszych klientów usługi w zakresie pasywnego inwestowania w nieruchomości. Wpłacają Państwo określoną kwotę, na z góry określony procent wypłacany na konto co miesiąc. Zgromadzony w ten sposób kapitał posłuży nam do dalszego inwestowania na rynku nieruchomości, a Państwo otrzymacie comiesięczny zwrot z inwestycji bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Jesteśmy elastyczni co do formy zabezpieczenia kapitału. Działamy w pełni transparentnie.

Maciej Reterski

Wsparcie prawne, dochodzenie roszczeń
Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Reterskiego pomaga naszym klientom w trudnych sprawach związanych z nieruchomościami. Maciek z prawem na kontakt od najmłodszych lat, ponieważ wywodzi się z prawniczej rodziny, posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w czynnym reprezentowaniu klientów przed sądami w całym kraju. Maciek świadczy dla naszych klientów kompleksową obsługę prawną, począwszy od przygotowania umów, poprzez konsultacje, prowadzenie negocjacji, a skończywszy na wsparciu działań komorniczych.

Michał Olechowski

Marketing i reklama w nieruchomościach
Od ponad pięciu lat jestem właścicielem agencji Crazy Fejm w której zajmujemy się marketingiem w mediach społecznościowych dla branży nieruchomości. Naszą specjalizacją są media społecznościowe, kampanie sprzedażowe oraz strony www. Obsłużyliśmy już ponad 350 firm, pomagając im rozwinąć profile firmowe w sieci. Zdobywamy dla naszych klientów aktywnych, zaangażowanych obserwujących followersów i pomagamy w pełnym wykorzystaniu możliwości social mediów do celów biznesowych.

Izabela Matyjaszek

Dubai Senior Real Estate Expert
Iza w 2023 roku otrzymała wyróżnienie dla eksperta z największa ilością transakcji, a tym samym promocję na stanowisko Senior Sales Consultant. Na co dzień mieszka wraz z rodziną w Dubaju i pracuje dla Betterhomes, czyli jednej z największych i najstarszych firm na rynku nieruchomości w Dubaju. Iza pomoże Państwu dobrać odpowiednią ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych preferencji, pomoże w całym procesie zakupu oraz finansowania. Iza może również zorganizować na miejscu zarządzanie najmem. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Sebastian Rusek

Specjalista od nieruchomości z trudnym stanem prawnym Sebastian Rusek to praktyk oraz specjalista z ponad dziesięcioletnim stażem w zakresie nieruchomości z trudnym stanem prawnym. Sebastian pomoże Państwu w trudnych sprawach prawnych, doradzi rozwiązanie lub zaproponuje odkup udziałów w nieruchomości. Sebastian od lat inwestuje się w udziałach oraz nieruchomościach z trudnym stanem prawnym. Tam gdzie inni widzą zwaśnione strony i długoletnią batalie on widzi świetny biznes. Wspólnie pomożemy Państwu zainwestować w udziały i zarobić kilkakrotnie więcej niż przy klasycznym flipie.

Paweł Cieślar

Budowlaniec, zarządzanie ekipami budowlanymi
Paweł posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej. Swoje doświadczenie zdobywał w trakcie wykonywanie różnych realizacji w kraju i zagranicą. W Flow Apart dba o to by każdy remont był wykonany na najwyższym poziomie. Przeprowadza kosztorys inwestycji, planuje czas pracy ekipy budowlanej i dba o to by ekipa działała zgodnie z harmonogramem. Dzięki doświadczeniu i wiedzy Pawła nasze inwestycje zawsze są wykonane perfekcyjnie oraz na czas.

Tomasz Hanka

Architekt & Home interior designer
Tomek Hanka jest założycielem wrocławskiego studia Thanks Design, które wspiera nas w zakresie wizualizacji projektowych oraz najlepszego designu. TD dba o to aby końcowy efekt był w pełni satysfakcjonujący dla najbardziej wymagających klientów. W ramach współpracy z Flow Apart możemy przedstawić Państwu kompleksowy projekt aranżacji Państwa nieruchomości, zrobić wizualizację 2D lub 3D, oraz koordynować pracę ekipy budowlanej tak aby otrzymali Państwo swoją nową nieruchomość w odpowiednim czasie oraz w przystępnej cenie. Tomek dba o to by każdy projekt wykonany przez Flow Apart był wyjątkowy.

Zainwestuj w przyszłość, zacznij z Flow Apart

W świecie nieruchomości, gdzie każda decyzja ma znaczenie, oferujemy Ci nie tylko transakcje, ale także partnerstwo oparte na zaufaniu i doświadczeniu. Nasza wiedza i zaangażowanie otwierają przed Tobą drzwi do bezpiecznych i zyskownych inwestycji, dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Razem z Flow Apart odkryjesz potencjał rynku nieruchomości, przekuwając go w realne korzyści dla siebie oraz swoich najbliższych.

Flow Apart

FLOW APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wełniana 70A/3, 54-059 Wrocław

Jesteśmy zawsze gotowi wysłuchać i odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie udzielą wsparcia i profesjonalnej porady.

Flow Apart

FLOW APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wełniana 70A/3, 54-059 Wrocław

Jesteśmy zawsze gotowi wysłuchać i odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie udzielą wsparcia i profesjonalnej porady.